Popierinės servetėlės

 • Grite Standart 250 V
  Kodas: standart_250v

  Grite Standart 250 V popieriniai rankšluosčiai lapais

  199
  Grite Economy 250 V
  Kodas: economy_250v

  Grite Economy 250 V popieriniai rankšluosčiai lapais

  129
  Grite Economy 160W
  Kodas: econimy_160w

  Grite Economy 160W popieriniai rankšluosčiai lapais

  099
  Grite super 150 Z
  Kodas: super_150z

  Grite Super 150 Z popieriniai rankšluosčiai lapais 

  149
  Grite Super 150 V Compact
  Kodas: super_150v_compact

   Grite Super 150 V Compact popieriniai rankšluosčiai lapais

  179
  Grite Super 120 W
  Kodas: Grite_super_120W

   Grite Super 120 W popieriniai rankšluosčiai lapais 

  159
 •  Valdote didelį restoraną, esate medicinos klinikos savininkas, o gal tiesiog norite pasirūpinti savo šeimos nariais, suteikdami didžiausią komfortą? Itin kokybiški bei švelnūs popieriniai rankšluosčiai lapais yra puikus pasirinkimas didelio lankytojų skaičiaus sulaukiančioms kavinėms, biurams, viešoms įstaigoms ar namams.

  Suteikdami itin platų popierinių servetėlių asortimentą, mes siūlome puikų prekės kokybės bei kainos santykį. Mūsų parduodamos dviejų ar trijų sluoksnių popierinės servetėlės rankoms pasižymi švelniu bei puikiai drėgmę sugeriančiu pluoštu. Popierinės servetėlės rankoms yra pagamintos iš antrinės žaliavos, taigi atitinka Europinius standartus ir nedirgina odos.

  Minkštos ir itin kokybiškos popierinės servetėlės garantuoja racionalų naudojimą. Jos yra puikus pasirinkimas norintiems sutaupyti. Talpinamos į popierinių rankšluoščių laikiklį, mūsų parduodamos servetėlės yra paprastai ištraukiamos bei kontroliuojamos tam skirto laikiklio. Taigi, klientas, norintis pasinaudoti vienkartine servetėle, neturės galimybės iš laikiklio ištraukti ir be reikalo sunaudoti per didelį kiekį servetėlių. Taip pat, GRITE bei kitų gamintojų popierinės servetėlės Jums pasiteisins šimtu procentų. Rankų nusausinimui užteks vos vieno lapelio, o jo švelnumas neleis sudirginti rankų odos. Taip pat, atsižvelgdami į šių dienų problemas, mes siūlome ir iš ekologiško pluošto pagamintas servetėles. Jos yra tinkamos net itin jautrią rankų odą turintiems žmonėms bei vaikams.

  Nekantraujate išbandyti popierines servetėles? Jau šiandien užsisakykite 120 ar 150 vienetų servetėlių paketą. Jus domina dideli kiekiai bei galimybė nuolatos turėti pakankamą skaičių popierinių rankšluosčių lapais? Rinkitės 250 vienetų rinkinius, o mes garantuosime aukščiausią kokybę bei greitą prekių pristatymą.

  Turite klausimų? Susiekite su mūsų elektroninės parduotuvės specialistais svetainėje pateiktais kontaktais (Elektroniniu paštu ar Telefonu). Mūsų komanda greitai ir profesionaliai sureaguos į jūsų užklausą bei pateiks atsakymus į visus, Jums rūpimus klausimus. Poreikiams esant, pateiksime aktualią informaciją apie esančias nuolaidas bei mažmeninį ar didmeninį prekių užsakymą bei jų pristatymą.

  Mūsų parduodamos popierinės servetėlės rankoms Vilniuje, Kaune ir internetu yra puiki galimybė aprūpinti savo biurą, įmonę, medicinos kliniką ar pramoninę kompaniją kokybiškomis bei aukščiausios klasės prekėmis ta pačią ar jau kitą darbo dieną.