Apsauginiai darbo drabužiai

 • Vienkartinės veido kaukės 50 vnt
  Kodas: SKU#147616854823547001
  Dydis
  Universalus
  Vnt.skaičius
  50

   Vienkartinės veido kaukės 50 vnt

  849
  Vienkartinės prijuostės 100 vnt
  Kodas: SKU#147616820674855301
  Dydis
  Universalus

   Vienkartinės prijuostės 100 vnt 

  1000
  Vienkartiniai antrankoviai 100 vnt
  Kodas: SKU#147616788723139721
  Dydis
  Universalus
  Vnt.skaičius
  100

  Vienkartiniai antrankoviai 100 vnt 

  500
  Vienkartiniai antbačiai CPE 100 vnt
  Kodas: SKU#147616732755864791
  Dydis
  Universalus
  Vnt.skaičius
  100

  Antbačiai vienkartiniai iš CPE 100 vnt

  400
 •  Nepaslaptis, cheminės valymo priemonės gali stipriai pažeisti odą bei kvėpavimo takus. Tai nutinka tokiais atvejais, kai nėra naudojami apsauginiai darbo drabužiai ar kiti vienkartiniai rūbai apsaugantys nuo pavojingų cheminių medžiagų esančių įvairiuose valikliuose. Būtent dėl šios priežasties, mes siūlome itin platų darbo drabužių asortimentą, kuris neleis jūsų odai nukentėti bei maksimaliai apsaugos nuo prieš tai minėtų pavojaus rizikų.

  Mūsų parduodami bachilai dar kitaip antbačiai, darbo drabužiai, vienkartinės kepuraitės bei plono pluošto chalatai atitinka visus Europos gamybos standartus. Jie yra pagaminti iš žmogui nepavojingos medžiagos pluošto bei yra itin kokybiški ir patvarūs. Drabužiai darbui pasižymi paprastu dizainu bei neišsiskiriančiomis spalvomis. Balta arba mėlyna - tai yra pagrindinės darbo drabužių spalvos.

  Dažniausiai, darbo drabužiai yra naudojami norint išlaikyti visišką higieną, estetiką bei gerą savijautą. Vienas darbo drabužių vartojimo būdas yra dažnai matomas klinikose ar maisto industrijos srityse. Būtent šiose įstaigose, darbo drabužiai yra reikalingi švarai bei apsisaugojimui nuo bacilų palaikyti. Vienkartinės kepuraitės, veido kaukės, pirštinės bei antbačiai puikiai apsaugo nuo ore tvyrančių bei ant įvairių paviršių esančių bakterijų. Taip pat, darbo drabužiai puikiai tinka valymo darbams atlikti, kurių metų yra naudojami chemiškai pavojingi valikliai. Apsauginiai drabužiai, tokie kaip vienkartinės pirštinės, kaukė bei chalatas gali puikiai apsaugoti nuo ore tvyrančių cheminių dalelių ir taip apsaugoti kvėpavimo takus bei odą.

  Norite įsigyti didelį vienkartinių darbo rūbų kiekį? Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite geriausių gamintojų produktus, kurių kokybės bei kainos santykis Jus tikrai nustebins. Darbo drabužiai Vilniuje ir internetu yra galimi įsigyti jau šiandien. Greitas prekės užsakymas bei pristatymas - garantuotas!

  Turite klausimų ar iškilusių keblumų? Susiekite su mūsų elektroninės parduotuvės specialistais svetainėje pateiktais kontaktais (elektroniniu paštu ar telefonu). Mūsų komanda greitai sureaguos į jūsų užklausą bei pateiks atsakymus į visus, Jums rūpimus klausimus. Taip pat, pateiksime ir aktualią informaciją apie esančias nuolaidas bei mažmeninį ar didmeninį prekių užsakymą.

  Mūsų parduodami darbo drabužiai Vilniuje, Kaune ir internetu yra puiki galimybė aprūpinti savo biurą, įmonę, medicinos kliniką ar pramoninę kompaniją, kokybiškomis bei aukščiausios klasės prekėmis ta pačią ar jau kitą darbo dieną.