Kontaktai

 • Ieškote kokybiško bei greito mažmeninių ar didmeninių švaros prekių įsigijimo? Dagvila.lt internetinėje svetainėje galite rasti itin platų darbo drabužių, švaros bei higienos prekių asortimentą už itin gerą kainą konkurencingoje rinkoje.

  Mūsų svetainėje įsigytomis prekėmis jūs galite lengvai ir be rūpesčių aprūpinti savo įmonę, biurą, restoraną ar bet kurį kitą valdomą verslą. O taip pat, ir savo namų ūkį. Aukščiausia kokybe bei prestižišku patvarumu pasižyminčios prekės, atitinka visus Europinius standartus ir reikalavimus bei puikiai atlieka savo paskirtį. Atsižvelgiant į gamtos teršimo problemas, apsaugos darbo drabužiai, švaros prekės, vienkartinės pirštinės, tualetinis popierius, pakavimo plėvelės, šiukšlių maišai bei kitos prekės yra pagamintos iš natūralių, gamtoje greitai suyrančių medžiagų. Dauguma mūsų prekių yra visiškai ekologiškos. Nedirgina odos, kvėpavimo takų bei nesukelia alerginės reakcijos.

  Siekdami jog mūsų prekės atitiktų visus jūsų keliamus reikalavimus mes siūlome rinktis prekes pagal jų dydį, spalvą, medžiagą, kiekį ar netgi kvapą. Kadangi švaros prekių paskirtis yra naikinti mikrobus, suteikti gaivų kvapą bei švaros pojūtį, mūsų prekės yra atrinktos itin kruopščiai. Tualeto bei paviršių valikliai maksimaliai naikina blogą kvapą bei bakterijas esančias ant tualeto, kriauklės, vonios ar plytelių paviršių. Tualetinis popierius bei vienkartinės servetėlės rankoms yra pagamintos iš natūralaus pluošto yra ypatingai švelnios bei puikiai sugeria drėgmę. Apsaugos darbo drabužiai, vienkartinės pirštinės, chalatai, antbačiai, kaukės nuo dulkių bei bakterijų turi antibakterinį paviršių bei yra tinkami medicinos ir pramoninio darbo srityje. Taip pat, kaip visos švaros prekės, higienos prekės tokios kaip rankų muilas bei dušo žele yra aukščiausios kokybės bei tinkamos visų tipų odai.

  Turite klausimų? Nedelsdami susisiekti su mūsų kompanijos specialistais svetainėje nurodytais kontaktais. Tai padaryti galite skambinami mobiliuoju telefonu ar parašydami El. laišką. Gavus jūsų užklausą, mes atsakysime į visus pateiktus klausimus bei suteiksime papildomą, jus dominančią informaciją. Taip pat, pateiksime aktualią informaciją apie esančias ar būsimas nuolaidas bei mažmeninį ar didmeninį prekių užsakymą.

  Mūsų parduodami darbo drabužiai bei švaros prekės Vilniuje, Kaune ir internetu (visoje Lietuvoje) yra puiki galimybė aprūpinti savo įmonę, biurą ar medicinos kliniką kokybiškomis bei aukščiausios klasės prekėmis ta pačią ar jau kitą darbo dieną.

  1. Dmitrij Gamezo (Direktorius) 

  +37067780021 

  info@dagvila.lt / dmitrij@dagvila.lt 

  2. Andžej Beliavski  (Tiekimo vadovas)

  +37067389089 

  andzej@dagvila.lt

  3. Artur Chackelevič (Pardavimai)

  +37061184747

  vadyba@dagvila.lt