Palečių pakavimas

 • Prekių nėra.
 •  Palečių pakavimas, tai paskutinis ir svarbiausias procesas prieš išsiunčiant prekę klientui ar užsakovui. Kokybiškas bei tinkamas jų supakavimas vienareikšmiškai lemia tolimesnę įmonės sėkmę bei padeda sulaukti palankių rezultatų.

  Siekdami suteikti aukščiausios klasės produktus bei pagerinti jūsų verslo kokybę, mes siūlome itin patvarias, minkštas ir įbrėžimams atsparias plėveles palečių pakavimui. Tamprios, visame pasaulyje pripažintų gamintojų plėvelės, padės švelniai ir tuo pačiu tvirtai apjuosti ir sutvirtinti ant palečių sukrautą produkciją. Taip pat, palečių pakavimo plėvelė apsaugos tolimai kelionei paruoštą išsiųsti prekę. Ji užtikrins šimta procentinį produkcijos laikymą, neleidžiant prekėms atsilaisvinti ar išsibarstyti po krovininio automobilio furgoną.

  Palečių pakavimo plėvelė nepažeis produkto bei padės išlaikyti idealią jo būklę. Vienareikšmiškai, palečių pakavimas geba apsaugoti net lengvai pažeidžiamą produkciją. Tvirtai įtempta plėvelė stabiliai laiko produktą bei neleidžia jam judėti. Taip pat, palečių pakavimo plėvelės yra lengvai nuimamos prekės išpakavimo metu.

  Palečių pakavimas gali būti atliekamas dviem būdais. Rankiniu plėvelės aptempimu bei mechanišku plėvelės užtempimu. Rankiniu būdu plėvelė yra apdengiama naudojant fizinę jėgą. Mechanišku aptempimo metu, plėvelė yra uždedama specialios mašinos pagalba. Norint užtikrinti šimta procentinį prekių, esančių and medinių palečių saugumą, patartina rinktis antrąjį pakavimo būdą. Mechaniniu būtų aptraukti produktai bus tvirčiau suveržti bei išsilaikys savo vietoje pervežimo metu.

  Domina palečių pakavimas ar didmeninis plėvelių kiekis? Palečių pakavimo plėveles galite įsigyti itin dideliais kiekiais mūsų internetinėje svetainėje jau šiandien. Apsaugokite savo produkciją ir pristatykite savo užsakovui tik kokybiškas ir nepažeistas prekes. Palečių pakavimo plėvelės yra galimos įsigyti už itin patrauklią kainą konkurencingoje rinkoje.

  Iškilo nesklandumų, o gal turite papildomų klausimų? Susiekite su mūsų elektroninės parduotuvės specialistais svetainėje pateiktais kontaktais. Tai galite padaryti elektroniniu paštu ar telefonu. Mes ir mūsų įmonę atstovaujantys profesionalai pateiks atsakymus į visus Jūsų klausimus, o taip pat, padės išspręsti kilusius nesklandumus dėl prekių pirkimo. Poreikiams esant, mes pateiksime aktualią informaciją apie esančias bei būsimas nuolaidas bei mažmeninį ar didmeninį prekių užsakymą.