Lipnios juostos

 •   Produktų pakavimas nėra vien plastikinio maišelio ar popieriaus parinkimas. Bene svarbiausią sutvirtinimo darbą šiame procese atlieka lipti juosta. Būtent dėl šios priežasties, dagvila.lt internetinė parduotuvė siūlo itin platų pakavimo juostų asortimentą dideliam ar mažam verslui bei įmonėms.

  Kokybiška, patvari bei itin tvirta lipni juosta yra skirta įvairioms kartono bei gofro dėžėms bei kitoms pakuotėms sutvirtinti. Mūsų parduodama pakavimo juosta yra pagaminta iš kruopščiai atrinktų ir aplinkai draugiškų medžiagų, o taip pat atitinka visus, Europoje keliamus standartus ir reikalavimus. Atsižvelgiant į kokybės bei kainos santykį, mes parduodame tik puikiomis savybėmis pasižyminčią lipnią juostą, kuri yra padengta vandens klijų pagrindu. Kitaip nei kitos pakavimo juostos, mūsų lipnios juostos yra padengtos ekologiškais klijais, kurie nekenkia žmogaus sveikatai bei greičiau suyra gamtoje.

  Lipni juosta esanti dagvila.lt internetinėje parduotuvėje yra skirstoma pagal juostos ilgį, plotį bei spalvą. Ypatingai tvirtai fiksacijai, mes siūlome Acrylic firmos tamsiai bei šviesia rudą lipnią juostelę, kuri padės sutvirtinti net sunkiai apjuosiamą produkciją. Taip pat, tokio tipo lipni juostelė greitai prisitaikys prie kartono dėžės, popierinio maišelio ar kito paviršiaus suteikdama stiprų ir greitą lipnumą.

  Ieškantiems estetiško ir akiai patrauklaus vaizdo, mes siūlome skaidrią Acrylic gamintojo lipnią juostą. Ji idealiai priglunda prie klijuojamo paviršiaus ir suteikia stiprią fiksaciją jau tą pačią minutę. Permatoma lipni juosta yra plačiai naudojama papuošalų, maisto bei smulkios produkcijos pakavimui.

  Domina didelis pakavimo juostos kiekis kiekis? Mūsų internetinėje svetainėje jau dabar galite užsisakyti jums reikiamą prekės kiekį ir mėgautis greitai gautu užsakymu. Puiki kokybė ir patraukli lipnios juostos kaina garantuota!

  Turite klausimų? Susiekite su mūsų elektroninės parduotuvės specialistais svetainėje pateiktais kontaktais (elektroniniu paštu ar telefonu). Mes atsakysime į visus pateiktus klausimus bei suteiksime papildomą, jus dominančią informaciją. Taip pat, pateiksime aktualiausią informaciją apie esančias nuolaidas bei mažmeninį ar didmeninį prekių užsakymą.

  Mūsų parduodamos pakavimo juostos Vilniuje, Kaune ir internetu yra puiki galimybė aprūpinti savo biurą, įmonę, medicinos kliniką, darželį ar pramoninę kompaniją, kokybiškomis bei aukščiausios klasės prekėmis ta pačią ar jau kitą darbo dieną.