Maišeliai

 •   Domina kokybiški bei patvarūs plastikiniai bei popieriniai maišeliai? Nuo šiol prekių ir produktų įpakavimas gali būti dar paprastesnis, jeigu rinksitės pasaulyje patikrintus prekinius ženklus, parduodamus mūsų internetinėje svetainėje.

  Itin tvirti, pagaminti pagal aukščiausius standartus bei aplinkai draugiški maišeliai yra tinkami įvairiam prekių asortimentui sudėti. Popieriniai maišeliai puikiai tiks maisto, kosmetikos bei papuošalų gaminiams. Tuo tarpu plastikiniai maišeliai yra puikus sprendimas tokiai produkcijai kaip konditerijos gaminiai ar vaisiai.

  Kadangi internetinė dagvila.lt parduotuvė siekia įgyvendinti visus klientų norus, čia taip pat galite rasti įvairių formų, spalvų ir dydžių maišelius. Popieriniai maišeliai yra gaminami be rankenėlių ir su jomis bei yra natūralios, švelniai rudos spalvos. Plastikiniai maišeliai yra parduodami dideliu kiekiu bei gali būti pasirenkami pagal jums patinkančią spalvą.

  Atsižvelgdami į šių dienų problemas, tokias kaip aplinkos tarša bei visuotinis atšilimas, mes taip pat siūlome įsigyti ekologiškas prekes. Dauguma mūsų parduodamų popierinių bei plastikinių maišelių yra gaminami iš lengvai suyrančių žaliavų. Taip pat, būtent tokios prekės yra nekenksmingos žmogui bei jo odai. Medžiagos iš kurių yra pagaminti tiek popieriniai, tiek plastikiniai maišeliai nesukelia alerginės reakcijos bei yra visiškai natūralios.

  Vykdote didelį prekybos papuošalais, maisto gaminiais ar kitais produktais verslą? Dagvila.lt siūlo ir didmeninę prekybą, kurios dėka galite įsigyti itin didelį prekių skaičių. Visi produktai yra parduodami mūsų internetinėje svetainėje už itin gerą kainą konkurencingoje rinkoje.

  Turite klausimų? Susidūrėte su nesklandumais užsisakant prekes? Susiekite su mūsų elektroninės parduotuvės specialistais svetainėje pateiktais kontaktais (elektroniniu paštu ar telefonu). Mes pateiksime atsakymus į visus Jūsų užduotus klausimus, o taip pat papildomą pagalbą apie jus dominančiu produktus. Galiausiai, pateiksime ir aktualią informaciją apie esančias nuolaidas bei mažmeninį ar didmeninį prekių užsakymą.

  Mūsų parduodami plastikiniai bei popieriniai maišeliai Vilniuje, Kaune ir internetu (visuose Lietuvos miestuose) yra puiki galimybė aprūpinti savo biurą, įmonę, medicinos kliniką, darželį, viešą įstaigą ar pramoninę kompaniją, kokybiškomis bei aukščiausios klasės prekėmis ta pačią ar jau kitą darbo dieną.