Popierinės ir drėgnos servetėlės

 • RUTA drėgnos servetėlės, 60 vnt

  RUTA drėgnos servetėlės, 60 vnt 

  189 
  RUTA drėgnos servetėlės Selecta antibakt. 120 vnt.

  RUTA drėgnos servetėlės Selecta antibakt. 120 vnt. 

  269 
  RUTA drėgnos servetėlės Selecta antibakt. 50 vnt.

  RUTA drėgnos servetėlės Selecta antibakt. 50 vnt. 

  179 
  Švelnios kosmetinės servetėlės

  Švelnios kosmetinės servetėlės, 100 proc. celiuliozė, spalva – balta, 2 sl., matmenys: 20,5X21 cm, 14,5 g. Kartoniniame pakelyje 100 vnt. servetėlių 

  160 
 •    Valdote didelį restoraną, esate medicinos klinikos savininkas, o gal tiesiog norite pasirūpinti savo šeimos nariais, suteikdami didžiausią komfortą? Itin kokybiški bei švelnūs popieriniai rankšluosčiai lapais yra puikus pasirinkimas didelio lankytojų skaičiaus sulaukiančioms kavinėms, biurams, viešoms įstaigoms ar namams.

  Suteikdami itin platų popierinių servetėlių asortimentą, mes siūlome puikų prekės kokybės bei kainos santykį. Mūsų parduodamos dviejų ar trijų sluoksnių popierinės servetėlės rankoms pasižymi švelniu bei puikiai drėgmę sugeriančiu pluoštu. Popierinės servetėlės rankoms yra pagamintos iš antrinės žaliavos, taigi atitinka Europinius standartus ir nedirgina odos.

  Minkštos ir itin kokybiškos popierinės servetėlės garantuoja racionalų naudojimą. Jos yra puikus pasirinkimas norintiems sutaupyti. Talpinamos į popierinių rankšluoščių laikiklį, mūsų parduodamos servetėlės yra paprastai ištraukiamos bei kontroliuojamos tam skirto laikiklio. Taigi, klientas, norintis pasinaudoti vienkartine servetėle, neturės galimybės iš laikiklio ištraukti ir be reikalo sunaudoti per didelį kiekį servetėlių. Taip pat, GRITE bei kitų gamintojų popierinės servetėlės Jums pasiteisins šimtu procentų. Rankų nusausinimui užteks vos vieno lapelio, o jo švelnumas neleis sudirginti rankų odos. Taip pat, atsižvelgdami į šių dienų problemas, mes siūlome ir iš ekologiško pluošto pagamintas servetėles. Jos yra tinkamos net itin jautrią rankų odą turintiems žmonėms bei vaikams.

  Nekantraujate išbandyti popierines servetėles? Jau šiandien užsisakykite 120 ar 150 vienetų servetėlių paketą. Jus domina dideli kiekiai bei galimybė nuolatos turėti pakankamą skaičių popierinių rankšluosčių lapais? Rinkitės 250 vienetų rinkinius, o mes garantuosime aukščiausią kokybę bei greitą prekių pristatymą.

  Turite klausimų? Susiekite su mūsų elektroninės parduotuvės specialistais svetainėje pateiktais kontaktais (Elektroniniu paštu ar Telefonu). Mūsų komanda greitai ir profesionaliai sureaguos į jūsų užklausą bei pateiks atsakymus į visus, Jums rūpimus klausimus. Poreikiams esant, pateiksime aktualią informaciją apie esančias nuolaidas bei mažmeninį ar didmeninį prekių užsakymą bei jų pristatymą.

  Mūsų parduodamos popierinės servetėlės rankoms Vilniuje, Kaune ir internetu yra puiki galimybė aprūpinti savo biurą, įmonę, medicinos kliniką ar pramoninę kompaniją kokybiškomis bei aukščiausios klasės prekėmis ta pačią ar jau kitą darbo dieną.