Popieriniai rankšluosčiai

  •  Siekdami pasiekti aukščiausios kokybės bei idealios kainos santykį, Dagvila.lt Jums siūlo itin platų popierinių rankšluosčių asortimentą. Mūsų parduodami bei automatiškai nuplėšiami popieriniai rankšluosčiai yra pagaminti iš rūšiuoto perdirbto plaušo bei pritaikyti palaikyti idealią švarą namuose, biure, klinikoje ar restorane.

    Rulonine sistemos pagalba valdomi GRITE bei kitų gamintojų popieriniai rankšluosčiai, kuriais prekiaujame yra itin patvarūs bei lengvai naudojami. Patalpinti į tam tikrą laikiklį, popieriniai rankšluosčiai yra lengvai reguliuojami elektroniniu mygtuko paspaudimu ar tiesiog ištraukiami ranka. Vienu metu, galima ištraukti vieną servetėlę, kuri puikiai nusausina rankas, neišsausindama jų odos. Taip pat, didelis popierinių rankšluosčių lapelių pasirinkimas suteikia galimybę pasirinkti Jums tinkantį produkto kiekį, atsižvelgiant į vidutinį lankytojų skaičių. Manote jog visai dienai jums puikiai užteks mažiausio popierinio rankšluosčių ritinėlio? Rinkitės itin kompaktiška 280 ar 300 lapelių ruloną. Tačiau, jeigu pas jus apsilanko didesnis žmonių skaičius, apsvarstykite galimybę įsigyti 900 ar 1200 lapelių popierinių rankšluosčių rinkinį.

    Be abejonės, popieriniai rankšluosčiai yra idealus sprendimas norintiems palaikyti švarą ir higieną, o taip pat, idealus pasirinkimas tiems, kurie siekia suteikti komfortą savo klientams. Norite įsigyti itin didelį kiekį popierinių rankšluosčių? Nuo šios, mūsų internetinėje parduotuvėje galite užsisakyti prekes tiek mažais, tiek dideliais kiekiais už itin gerą kainą konkurencingoje rinkoje.

    Turite klausimų dėl nepakankamo kiekio produkto ar iškilusių problemų bandant užsisakyti prekes? Nedelsdami susiekite su mūsų elektroninės parduotuvės specialistais. Rašykite elektroniniu paštu arba skambinkite nurodytu telefonu. Mūsų komanda greitai sureaguos į jūsų užklausą bei pateiks atsakymus į visus, Jums rūpimus klausimus. Siekdami užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, mes taip pat pateiksime aktualią informaciją apie esančias nuolaidas bei mažmeninį ar didmeninį prekių užsakymą.

    Mūsų parduodami popieriniai rankšluosčiai Vilniuje, Kaune ir internetu yra puiki galimybė aprūpinti savo biurą, įmonę, medicinos kliniką ar pramoninę kompaniją kokybiškomis bei aukščiausios klasės prekėmis ta pačią ar jau kitą darbo dieną. Užsisakykite Jums tinkančias prekes ir pagerinkite savo įmonės, biuro ar bet kurios kitos kompanijos įvaizdį originaliais ir kokybiškais popieriniais rankšluosčiais.