Maistinė PE ir PVC plėvelė

 • Aliuminio folija yra nepakeičiama ir plačiai naudojama virtuvėje, maisto gamybos scehuose, restoranuose, o taip pat ir kosmetologijos kabinetuose. Jos dėka, maistas bei kiti gendantys produktai gali būti sandariai uždaryti bei išlaikyti puikią konsistenciją ilgą laiko tarpą.

  Atsižvelgdami į didelį aliuminės folijos vartojimo kiekį, mes siūlome itin platų asortimentą, kurio dėka galėsite išsirinkti labiausiai tinkančią prekę. Mūsų parduodamos folijos maistui yra itin aukštos kokybės bei atitinka visus Europinius standartus ir reikalavimus. Jos nepraleidžia maisto kvapo, palaiko minimalią oro cirkuliaciją, kuri yra būtina idealios maisto būklės išlaikymui bei neleidžia maistui prarasti savo konsistencijos. Folijos, kurias parduodame yra tinkamos tokiam maistui, kaip: mėsa, daržovės, įvairūs pieno produktai, konditerijos gaminiai ir panašiai. Taip pat, folija idealiai tinka maisto gaminiams kepamiems orkaitėje ar ant laužo. Valdote didelį restoraną, o savo klientus norite nustebinti išskirtine maisto kokybe bei idealiai iškepusia mėsa? Į foliją įsuktas maistas iškeps greičiau, o taip pat neleis išbėgti natūralioms mėsos ar daržovių sultims.

  Šiais laikais folija yra naudojama ne vien maistui uždengti ar paruošti. Dauguma grožio salonų negali apsieiti be folijos, kadangi ją naudoją nagų dailės srityje. Siūlydami prestižinę kokybę, mes parduodame foliją tinkančią nagų lako nuėmimui. Ji nedirgina nagų plokštelės bei nedaro neigiamos įtakos rankų odai.

  Ieškantiems aukščiausios kokybės, mes taip pat siūlome ir platų maistinių plėvelių asortimentą. Mūsų parduodamos maistinės plėvelės puikiai priglunda prie maisto ir padeda išlaikyti jo drėgmę. Maistinė plėvelė yra puikus pasirinkimas kepinių uždengimui bei geros daržovių išvaizdos bei skonio palaikymui.

  Domina didelis folijos ar maistinės plėvelės kiekis? Taip pat siūlome ir didmeninę prekybą, kuri nevaržo prekių kiekio skaičiaus. Folija gera kaina gali būti įsigyjama jums tinkamu kiekiu mūsų internetinėje svetainėje. Kokybiškos prekės bei greitas pristatymas - garantuotas!

  Turite klausimų? Susiekite su mūsų elektroninės parduotuvės specialistais svetainėje pateiktais kontaktais. Tai galite padaryti elektroniniu paštu ar telefonu. Mes pateiksime atsakymus į visus Jūsų klausimus, o taip pat, padėsime išspręsti kilusius nesklandumus dėl prekių pirkimo. Galiausiai, pateiksime aktualią informaciją apie esančias nuolaidas bei mažmeninį ar didmeninį prekių užsakymą.