Plastikiniai maišeliai

 • Naudoti plastikinius maišelius, patogu ir paprasta. Juos naudojame prekybos centre norėdami sudėti įsigytus produktus, biure, didelėse kompanijose, restoranuose bei žinoma daugumoje viešų įstaigų. Kitaip tariant, plastikiniai maišeliai yra mūsų išsigelbėjimas.

  Atsižvelgdami į didelę plastikinių maišelių vartojimo paklausą, mes siūlome platų itin kokybiškų plastikinių bei fasavimo maišelių asortimentą. Pagaminti iš natūralaus plastiko pluošto, mūsų parduodami geriausių bei pasaulyje pripažįstamų gamintojų plastikiniai maišeliai, pasižymi nepaprastu patvarumu bei yra draugiški aplinkai. Kitaip nei kiti plastikiniai maišeliai, Dagvila.lt produktai yra pagaminti iš greitai gamtoje suyrančių produktų. Kadangi plastikiniai maišeliai yra itin patvarūs įbrėžimams bei dideliam produktų svoriui, jie puikiai išlaiko gerą buklę juos naudojant maisto, higienos ar kitų produktų supakavimui ar nešimui.

  Taip pat, kaip plastikiniai maišeliai, mūsų parduodami fasavimo maišeliai pasižymi puikiomis savybėmis ir yra galimi naudoti restoranų, kavinių ar bet kurių kitų įstaigų maisto fasavimui. Užtikrintas sandarumas, išskirtinė kokybė bei aukščiausia produkto klasė padės išlaikyti puikią maisto produktų būklę. Maistas supakuotas į tam skirtus fasavimo maišelius, nepraras savo skonio, kvapo bei išlaikys tinkamą konsistenciją. Svarbu paminėti jog mūsų parduodami fasavimo maišeliai nepraleidžia drėgmės bei oro, taigi fasuotas maistas gali išsilaikyti ilgiau nei įprastai.

  Domina itin didelis plastikinių bei fasavimo maišelių kiekis? Mes siūlome ir didmeninę prekybą, kuri suteiks galimybę įsigyti neribotą prekių kiekį. Įsigydami didelį kiekį plastikinių maišelių, jūs užtikrinsite gerą savo įmonės ar restorano vardą, o taip pat apsirūpinsite itin reikalinga preke gana ilgam laiko tarpui.

  Plastikinius bei fasavimo maišelius galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje jau dabar. Puikus kokybės ir kainos santykis yra garantuotas!

  Iškilo klausimų ar nesklandumų užsisakant mūsų parduodamas prekes internetu? Nedvejodami susiekite su mūsų elektroninės parduotuvės specialistu svetainėje pateiktais kontaktais. Tai galite padaryti elektroniniu paštu ar telefonu. Mes pažadame greitą atsakymą bei atsakymų į Jūsų klausimų pateikimą. Mes padėsime išspręsti kilusius nesklandumus dėl prekių pirkimo bei pateiksime aktualią informaciją apie esančias nuolaidas, mažmeninį bei didmeninį prekių užsakymą ir pristatymą.