Popieriniai maišeliai

 •  Dagvila.lt parduodami popieriniai maišeliai yra puikus pasirinkimas kokybės ir šimta procentinio patvarumo ieškantiems pirkėjams. Ekologiški popieriniai maišeliai yra pagamint iš natūralaus popieriaus bei atitinka visus Europinius standartus. Šio tipo popieriniai maišeliai yra tinkami maisto, makiažo bei papuošalų supakavimui. Popieriniai maišeliai maistui, puikiai tiks daržovių, mėsos, pieno produktų ar saldumynų supakavimui.

  Siekdami aukščiausios kokybės, mes siūlome platų popierių maišelių asortimentą. Popieriniai maišeliai gali būti be rankenėlių arba su jomis. Tam, kad maišelių dizainas išliktų originalus ir tuo pačiu itin prestižiškas, mes siūlome švelniai rusvos spalvos popierinius maišelius, kurie žavi savo natūralumu. Taip pat, popieriniai maišeliai pasižymi patikrintu tvirtumu bei gali išlaikyti didelį kiekį produktų.

  Atsižvelgdami į šių dienų problemas, tokias kaip šiukšlių rūšiavimas, mes taip parduodame tik greitai suyrančius popierinius maišelius. Jūs ne tik galėsite lengvai surūšiuoti jau panaudotus maišelius, tačiau ir žinoti jog jie suirs per itin trumpą laiko tarpą, nepadarydami žalos aplinkai bei gamtai.

  Ypatingos kokybės popieriniai maišeliai gali būti naudojami ir dovanų ar prekių pakavimui. Drabužių, aksesuarų ar kosmetikos parduotuvėse naudojami popieriniai maišeliai, padės sukurti estetišką parduotuvės įvaizdį bei patenkins visus pirkėjų lūkesčius. Popieriniai maišeliai gali būti apklijuojami įmonės ar parduotuvės logotipais, taip sukurdami visišką įmonės, parduotuvės ar įstaigos individualumą.

  Norite įsigyti didelį kiekį popierinių maišelių savo restorano, įmonės ar bet kurios kitos įstaigos produktų pakavimui? Popieriniai maišeliai yra parduodami po 1000 vienetų. Tačiau jeigu norite įsigyti didesnį kiekį maišelių, mes taip pat siūlome ir didmeninę prekybą, kuri neapriboja prekės skaičiaus. Popieriniai maišeliai gera kaina yra galimi įsigyti jau šiandien, juos užsakant internetu.

  Iškilo klausimų, o gal nerandate Jums reikiamų prekių? Nedvejojami skambinkite kontaktų skiltyje nurodytu įmonės telefonu ar parašykite elektroninį laišką El. paštu. Mes pažadame greitą atsakymą bei atsakymų į Jūsų klausimų pateikimą. Mes padėsime išspręsti kilusius nesklandumus dėl prekių pirkimo bei pateiksime aktualią informaciją apie esančias ar būsimas nuolaidas, mažmeninį bei didmeninį prekių užsakymą ir pristatymą.