Tualetinis popierius

 •  Tualetinis popierius privalo būti kokybiškas ir patvarus. Būtent toks ir yra Dagvila.lt parduodamas tualetinio popieriaus asortimentas. Pagamintas pagal aukščiausius standartus bei technologijas, GRITE, SERLA bei kitų gamintojų tualetinis popierius yra pagamintas iš baltos, kruopščiai perdirbtos makulatūros bei pasižymi visišku natūralumu.

  GRITE Super, Eco, Family bei kitų tipų tualetinis popierius, vienareikšmiškai yra geriausias pasirinkimas ekologišką produkciją vertinančiai šeimai. GRITE tualetinis popierius yra skirstomas pagal ritinėlio dydį, kokybę bei žinoma lapelių skaičių bei jų storį. Domina dviejų, trijų, o gal keturių sluoksnių tualetinis popierius? Mes tikrai turime ką pasiūlyti! Ypatingai tvirto pluošto, neprilygstamai švelnus bei pagamintas iš atidžiai rūšiuoto bei perdirbto pluošto tualetinis popierius, puikiai atitiks Jūsų keliamus reikalavimus. Taip pat, iš plataus asortimento galėsite rinktis ir skirtingo ilgio tualetinio popieriaus rulonus, kurių tūris prasideda nuo 150 T ir gali siekti iki 400 T.

  Siekdami aukščiausios kokybės bei geros kainos santykio, mes siūlome tik kokybišką tualetinį popierių už itin patrauklią kainą. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite greitai vandenyje suyrančios medžiagos tualetinį, kuris ne tik neleis susidaryti kamščiams vamzdžiuose, bet ir suteiks tam tikrą valymo efektą. Tualetinis popierius su BIO bakterijomis veikia kaip antibakterinis elementas, suteikdamas gaivos ir švaros pojūtį jūsų vonios kambaryje. Taip pat, GRITE bei kitų gamintojų tualetinis popierius, padeda naikinti blogus kvapus bei sukelia mažiau rūpesčių susijusių su nuotekų valymu.

  Siekiate idealios švaros bei paprastesnės tualeto priežiūros? Mūsų tualetinis popierius padės susidoroti su nešvarumais bei nesukels užsikišusių vamzdžių rūpesčio. Taip pat, svarbu paminėti jog Dagvila.lt parduodamas popierius yra visiškai saugus, nedirgina ir nesausina net pačios jautriausios odos.

  Ieškote tualetinio popieriaus dideliais kiekiais? Mes siūlome ir didmeninę prekybą. Tualetinis popierius gera kaina yra galimas įsigyti internetu bet kuriuo paros metu.

  Turite klausimų? Susiekite su mūsų elektroninės parduotuvės specialistais svetainėje pateiktais kontaktais (elektroniniu paštu ar telefonu). Mūsų komanda greitai ir profesionaliai sureaguos į jūsų užklausą bei pateiks atsakymus į visus, Jums rūpimus klausimus. Poreikiams esant, pateiksime aktualią informaciją apie esančias nuolaidas bei mažmeninį ar didmeninį prekių užsakymą bei jų pristatymą.