Pakavimo medžiagos

 •  Tinkamas bei kokybiškas produkcijos bei maisto pakavimas yra itin svarbus didelių bei mažų įmonių savininkams. Nesvarbu, jūsų verslas yra susietas su maisto ar kur kas didesnių produktų gamyba, galutinis jų paruošimas gali padaryti didelę įtaką visai verslo sėkmei. Būtent dėl šios priežasties, dagvila.lt Jums siūlo tik geriausių gamintojų maistines, palečių plėveles bei žinoma kitas pakavimo priemones.

  Itin patvarios, kokybiškos ir tvirtos pakavimo medžiagos, visų pirma yra pritaikytos maisto apdengimui ir jo supakavimui. Pagamintos pagal Europinius standartus ir naujausias technologijas, pakavimo plėvelės ypač gerai apsaugo maistą nuo išdžiuvimo bei padeda išlaikyti tinkamą jo konsistenciją. Jos sulaiko maisto kvapą bei palaiko tinkamą drėgmę. Pakavimo plėvelė, o taip pat ir folija yra pagamintos iš natūralių žaliavų bei lengvai suyra gamtoje.

  Lietuvoje, mūsų maistines plėveles bei folijas pasirenka kokybę vertinantys restoranų bei kavinių savininkai. Pakavimo plėvelės yra nuolatos naudojamos pagaminto maisto kokybės išsaugojimui bei profesionaliam jo apdengimui siekiant išvengti maisto sugedimo ar išsausėjimo rizikos. Neretai, maistinės plėvelės bei kitaip, pakavimo medžiagos yra naudojamos saugiam maisto pervežimui iš taško A į tašką B. Mūsų parduodama maistine pakavimo plėvele aptraukti konditerijos, mėsos ar daržovių patiekalai, puikiai išlaiko savo formą bei pasilieka toje pačioje lėkštės ar indo vietoje net ir labai rizikingo maisto pervežimo metu.

  Dagvila.lt esančios pakavimo plėvelės yra skirtos ir produkcijos, pritvirtintos ant medinių palečių pakavimui. Būtent šio tipo pakavimo plėvelė yra pagaminta iš itin tvirto plastiko, kuris sugeba stipriai apjuosti paletėje patalpintą produkciją bei ją išsaugoti pervežimo metu.

  Domina dideli pakavimo medžiagų bei plėvelių kiekiai? Tik pas mus galite įsigyti neribotą prekių kiekį už itin patrauklią kainą. Pakavimo medžiagos Kaune bei internetu yra parduodamos kiekvieną dieną ir pristatomos Jums patogiu metu.

  Turite klausimų? Susiekite su mūsų elektroninės parduotuvės specialistais svetainėje pateiktais kontaktais (Elektroniniu paštu ar Telefonu). Mes atsakysime į visus pateiktus klausimus bei suteiksime papildomą, jus dominančią informaciją apie pakavimo medžiagą bei tam skirtas plėveles. Taip pat, pateiksime aktualiausią informaciją apie esančias nuolaidas bei mažmeninį ar didmeninį prekių užsakymą.