Vienkartinės nitrilinės pirštinės storos GoGrip Blue, 50vnt

 • Vienkartinės nitrilinės pirštinės storos GoGrip Blue, 50vnt

  Dydis Kaina kiekiui Pirkti
  1 10 100
  M
  999
  (020/vnt.)
  929 899
  Į krepšelį  
  L
  999
  (020/vnt.)
  929 899
  Į krepšelį  
  XL
  999
  (020/vnt.)
  929 899
  Į krepšelį  
  XXL
  999
  (020/vnt.)
  929 899
  Į krepšelį  
 • "Ar dirbate drėgnomis ar riebiomis sąlygomis, kurios turi įtakos sukibimo tikslumui? Ar jaučiatės varginantis rankų prakaitavimas dėvėdamas tradicines pirštines? Pasirinkite idealias pirštines ideall® grip + ir apsaugokite rankas nuo pažeidimų ir nešvarumų.
  PowerGrip + yra specialios paskirties pirštinės!

  GoGrip + yra storesni už klasikines pirštines ir turi specialią deimantinę tekstūrą, kuri padidina trintį ir užtikrina stabilų sukibimą - net dirbant su tepalais, riebalais ar drėgnomis sąlygomis.

  GoGrip + sumažina rankų odos pažeidimų, įbrėžimų ir dirginimo riziką. Jie taip pat apsaugo nuo drėgmės ir chemikalų prasiskverbimo * - produktas priskiriamas III B kategorijai.
  Siekite patikimo sukibimo ir patogumo darbe!

  Deimanto faktūros raštas sukuria erdvę pirštinės viduje, o tai sumažina rankų prakaitavimą. Pirštinėms atliekami pažangūs bandymai, siekiant patvirtinti jų sandarumą - medžiaga nepraleidžia bakterijų ir grybų.

  GoGrip + yra pirštinės, rekomenduojamos visur, kur svarbu judėjimo tikslumas. Jie puikiai tinka statybos ir surinkimo darbams, hidraulikos ir elektros pramonei, taip pat „pasidaryk pats“ (pasidaryk pats). Maisto ir valymo sektoriuose dirbantys žmonės taip pat įvertins gebėjimą dirbti riebiomis ir drėgnomis sąlygomis. Pirštinės yra dviejų spalvų variantų - juodos ir oranžinės.

  Užtikrinkite deimantų apsaugą savo rankoms - specialistams rinkitės pirštines!

   

  Ypač rekomenduojama:

      Statybos ir montavimo darbai - automobilių, pramonės, mechanikos ir statybos pramonė.
      Elektros pramonė, hidraulika, priežiūra, šaltkalvių ir medžio apdirbimo cechai, savivaldybės valdymas, techninis ir eksploatavimo skyrius bei sanitarijos skyrius.
      Maisto pramone.
      Valymas.
      Pasidaryk pats."